Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
V pořádku
Další informace

Aktuálně

Aktuálně

Krátké střechy nástupišť v Českém Těšíně zůstanou. Lidé budou moknout

Český Těšín neuspěl s protestem proti některým výsledkům generální rekonstrukce nástupišť nádraží, kterou provedla Správa železniční dopravní cesty (SŽDC).

Aktuálně

Město chce zachovat dvě herny. Mluví se o korupci.

Od pondělního zasedání zastupitelstva nejčastěji skloňované slovo v souvislosti s návrhem na zachování dvou největších heren s výherními automaty v centru města. Plénu zastupitelů jej předložil místostarosta za ODS Stanislav Folwarczny.

Aktuálně

Pacienti Nemocnice Český Těšín si užívají nově vybavené pokoje

Pacienti Nemocnice Český Těšín se těší z příjemnějšího i pohodlnějšího pobytu na lůžkových odděleních

Aktuálně

Opilou ženu zastavit až plot

Řidička (26) osobního vozidla Škoda Fabia jela v pondělí 15. 2. 20:35 hod. po ulici Polní ve směru jízdy k ulici Pod Zvonek. Při průjezdu levotočivé zatáčky nezvládla řízení a vyjela mimo komunikaci.

Aktuálně

Do podchodu stále zatéká, kdo to opravi?

Do podchodu u vlakového nádraží v Českém Těšíně zatékalo vždy. Na tom se shodují lidé, radnice i Správa železniční dopravní cesty (SŽDC). Rozsáhlá rekonstrukce, která zde v minulém roce proběhla, měla situaci zlepšit. Opak je pravdou. 

Aktuálně

Uprchlíci dorazí na Těšínsko příští pátek

Skupina iráckých křesťanských uprchlíků, kteří najdou dočasné ubytování ve Smilovicích, přiletí do Prahy příští pátek. V první fázi by ve středisku mělo bydlet 14 lidí.

Aktuálně...